top of page

Budowa nalotu

Projekt bez tytułu-4.png
zonda.jpg
BUDOWA NALOTU – zbieraj doświadczenie lotnicze!
Odblokowywanie kolejnych etapów rozwoju w karierze lotniczej najczęściej związane jest z wymogiem spędzenia odpowiedniej ilości godzin w przestworzach. Budowa nalotu to inaczej zdobywanie doświadczenia, które pozwoli nam zdobywać kolejne uprawnienia i licencje, jak i również świetna zabawa z wykorzystaniem rozbudowanej floty.

Wszystkie szkolenia prowadzone są przez certyfikowanym ośrodkiem szkolenia lotniczego ZONDA.aero
Na jakich samolotach można budować nalot w Zonda Aero?

Nasza flota składa się zarówno z tradycyjnych statków powietrznych takich jak Cessna 150, 152, 172 oraz nowoczesnych, wyposażonych w glass cockpit (Integrated Flight Deck), autopilot i inne udogodnienia: Tecnam P2008JC, Pipistrel Virus, oraz śmigłowiec Robinson R-44.

Ile kosztuje budowanie nalotu?

W Zonda Aero możesz zbudować nalot wybierając jedną z kilku opcji pakietów godzinowych lub jednorazowego wynajmu samolotu.

Oferujemy atrakcyjne ceny pakietów godzinowych: 30, 50, 100.

Innowacyjny system zarządzania budową nalotu

Każdy, kto jest zainteresowany budową nalotu, czy jednorazowym wynajmem samolotu nie musi martwić się o jego dostępność.

To bardzo proste! – Dokonaj zakupu, a następnie skorzystaj z formularza, zadzwoń do nas lub napisz na info@zonda.aero. Utworzymy dla Ciebie indywidualne konto na platformie Evionica o czym zostaniesz poinformowany drogą mailową. Pozostaje tylko dokonać rezerwacji i cieszyć się samolotem do swojej dyspozycji.

Dzięki platformie Evionica unikamy sytuacji, w których samolot jest zajęty przez innego użytkownika, lub prace obsługowe. Korzystając z tego rozwiązania każdy użytkownik ma wgląd w obłożenie statku powietrznego danego dnia oraz może dokonywać rezerwacji lub je edytować.

bottom of page