top of page

Loty widokowe i zapoznawcze

zonda.jpg
Loty widokowe i zapoznawcze w rejonie Olsztyna
Chciałbyś zobaczyć Warmię i Mazury z góry? Nic prostszego! Wybierz jedną z opcji przelotu z nami. Do wyboru są loty samolotem lub śmigłowcem. Jeżeli myślisz, że Warmia i Mazury są piękne...to jeszcze nie widziałeś ich z góry...są jeszcze piękniejsze!

Zapraszamy na loty, doświadczeni piloci gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa, a nowoczesna flota statków powietrznych gwarantuje wysoki komfort lotu.
wewnątrz samolotu
Voucher na prezent?

Nie wiesz co podarować bliskiej Ci osobie? Lot samolotem lub śmigłowcem to wyjątkowy prezent dla niej i dla niego. Dzięki dostępności różnorodnej floty obdarowana przez Ciebie osoba może polecieć sama z doświadczonym instruktorem lub możesz wykupić voucher na lot, który odbędziecie wspólnie. 

Wybierz spośród podanych poniżej
Jak zakupić voucher?

Aby zakupić voucher możesz wybrać jedną z trzech metod płatności:​

  • wybrać interesujący Cię lot a następnie postępować zgodnie z instrukcjami podanymi za ekranie. W tym przypadku mamy dostępne dwie metody płatności: PayPal lub płatność kartą debetową/kredytową

  • dokonać klasycznego przelewu na podany poniżej numer konta (pamiętaj aby w tytule podać swój e-mail oraz który voucher Cię interesuje)

       numer konta: 04 1050 1764 1000 0090 8181 1805 (ING Bank Śląski S.A.) FLYTO Sp. z o.o.

  • zakupić voucher stacjonarnie u nas w siedzibie

Jak wygląda voucher?

Wszystkie vouchery dostarczane są kurierem (lub odbiór osobisty) na wskazany przez Ciebie adres w fizycznej formie. Są ​to vouchery przypominające bilet lotniczy wraz z etui na na bilet.

Opinie naszych pasażerów!

Pan Piotr​

Imponujący lot widokowy, świetni piloci, fantastyczna atmosfera. Naprawdę polecam!

Pani Ania

Polecam FLYTO 🤩 Super lot, piękne widoki i mega miła atmosfera. Będę do Was wracać.

Pani Katarzyna

Świetni piloci, przepiękne widoki. Polecam każdemu!

Pani Ania

Rewelacyjna przygoda, super towarzystwo. Polecam