top of page
Wesele, ślub, urodziny, zaręczyny
Każda z tych uroczystości jest ważna. Spraw, żebyście zarówno Wy jak i Wasi goście zapamiętali ją na zawsze. Co powiesz o locie spod kościoła do sali weselnej albo z domu na miejsce gdzie odbywać się będą twoje urodziny? 
Pamiętaj, że taki dzień może być tylko raz w życiu, a my pomożemy Ci aby wszyscy zapamiętali go na długo.
Podczas takiego lotu na pokładzie mogą przebywać nawet trzy osoby, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie aby zabrać na pokład ze sobą fotografa, który uwieczni cały lot. Po przylocie na miejsce zapewniamy Wam tyle czasu ile będziecie potrzebować aby na spokojnie wykonać sesję zdjęciową przy śmigłowcu.

Może chcielibyście aby wasi goście również odbyli krótki lot? Nie stanowi to żadnego problemu. Możemy wykonać takie loty na wasze życzenie.


Jeżeli chcielibyście wykonać sesję zdjęciowa w śmigłowcu w późniejszym terminie również istnieje taka możliwość.
flytoFLYTO_Logo_sygnet_pozytyw_4x.png
Aby przygotować lot indywidualnie do Waszych potrzeb potrzebujemy znać kilka szczegółów:

Adres miejsca odlotu oraz adres miejsca lądowania. W wybranych miejscach konieczne jest aby dostępne było miejsce do lądowania śmigłowca nie mniejsze niż kwadrat o wymiarach 30 m x 30 m. Dodatkowo niezbędna będzie pisemna zgoda właścicieli terenu.

Data w której miałby odbyć się przelot. Śmigłowiec możemy zarezerwować dużo wcześniej jednak to warunki atmosferyczne w dniu przyjęcia bedą decydowały o ostatecznym kształcie przelotu.

Ilość osób do przewiezienia. Na pokładzie śmigłowca Robinson R44 można zabrać do trzech pasażerów, co pozwala na zabranie ze sobą również fotografa. 

Na Waszą prośbę możemy również zapewnić szampana oraz koszyk upominek na pokładzie.


Koszt lotu wyceniany jest indywidualnie po zapoznaniu się ze szczegółami.

Zarezerwuj lot!

Masz pytania, chciałbyś sprawdzić cenę interesującej Cię trasy?  Wyślij do nas zapytanie!

+ 48 603 179 050, + 48 694 495 699

+ 48 511 400 996

Dziękujemy za przesłanie formularza!

bottom of page